A készülék az autó 12V DC feszültségét alakítja át 230V AC feszültséggé. Az inverter használatával az elektronikus eszközök széles körét használhatja az autóban vagy kempingezés alkalmával (pl. tv, számítógép, világítás).
- Kettő db 230V AC aljzat (EU+US+UK+AU univerzális aljzat)
- Beépített teljes be és kimeneti védelem
- Automatikusan lekapcsoló hővédelem
- Alacsony feszültség jelzése és automatikus kikapcsolás
- Automatikus újraindulás
- Beépített hűtő ventillátor
1) AC feszültségen 600W-os teljesítményű inverter.
2) Folyamatos teljesítmény: 600W
3) Pillanatnyi csúcsteljesítmény: 1200W
4) Hatékonyság: ≥ 90%
5) Bemenő feszültség: 12V
6) Alacsony feszültség jelzés: 12V(10V± 0. 5V)
7) Túlfeszültség jelzés: 12V(15V± 0. 5V)
8) Túlmelegedés védelem: 65℃ ± 20%
9) Kimenő feszültség: 220V± 10%
10) Kimenő frekvencia: (50Hz± 3Hz/60Hz± 3Hz)